Starostlivosť o počítač

Tak ako človek aj počítač potrebuje tú správnu starostlivosť, aby Vám fungoval správne a nebol spomalený. Starostlivosťou musíme chápať správne nainštalovaný hardware, vyladený a funkčný softwér, ale aj správne fungovanie chladiaceho systému. Ten u vačšiny počítačov sa chladí vzduchom za pomoci ventilátora, ktoré časom sú blokované prachom. Ak nefunguje dobre vetranie, zvyšuje sa teplota v skrinke a to nerobí dobre počítačovým komponentom.

Data recovery

Údaje sú to najcennejšie čo v počítači máme a samozrejme nikto nechce prísť o svoje dokumenty, fotky, emaily, hudbu a videá. Tu sú možnosti včasnej zálohy ako predísť problémom. Ale čo robiť keď disk prestal fungovať a vôbec nejde… Ak máte problém s počítačom a píše Vám chybu s diskom, alebo nejde Vám načítať Váš operačný systém tak počítač vypnite a kontaktujte ma na čísle 0905 926 011.

Poradenstvo

Zahŕňa hardware a software. Každý klient má iné požiadavky na výkon a využívanie počítača alebo notebooku. Software hneď netreba kupovať za niekoľko 100 euro, keď vždy je tu alternatíva pre domáce používanie, a keď máte požiadavku, tak Vám poradím aj profesionálny program.

Oprava počítača

Nastupuje keď už je problém a Váš počítač:

  • nejde zapnúť
  • neštartuje Váš operačný systém
  • máte čiernu obrazovku
  • prípadne Vám stále vyhadzuje modrú obrazovku s chybami

Nezúfajte a volajte odbornú pomoc 0905 926 011 · koz-mos@koz-mos.sk

Kontakty
koz-mos@koz-mos.sk
Kozmos - Facebook